TARİHÇE;

İNCİ Tela & Elyaf, 1994 yılında Merter'de başladığı küçük bir dükkandan yola çıkıp günümüzde Hazır Giyim sektörünün ihtiyacı olan ithal ve yerli tüm tela çeşitlerini barındıran, bunun dışında konfeksiyon fitillik, yaka altı keçesi, omuz vatkası, dolgu vatkası, boncuk elyaf, nakış keçesi vb. ürün çeşitlerini %100 müşteri memnuniyetini ilke edinerek sunan bir Tekstil firmasıdır. 

Firmamız, 3000 m2 kapalı alana sahip tesislerinde hizmet verdiği her ürünü optimum oranda stoklamakta ve profesyonel satış ve dağıtım ağıyla birlikte arzu ettiğiniz hizmeti en kısa ve en hızlı biçimde sağlamaktadır. 

MİSYON & VİZYON;

Misyonumuz, Türk Tekstil sektörünün dünyada hakettiği yere gelmesi için payımıza düşen görevi yerine getirmektir ve Türk tela piyasasının en öncü firması haline gelmektir. Bu zorlu görev için en çok tecrübemize ve durmak bilmeden çalışmamıza güveniyoruz.

Vizyonumuz, bu süreçte Türk Tekstilinin bir dinamosu olarak ismimizi dünya pazarlarına da yazmaktır. Türkiye piyasasında sağlamlaşmış olan yerimizin yanına Orta Asya, Orta Doğu, Rusya, Kafkasya ve Balkanlarda da İNCİ adını güvenilirliğin, kalite ve mükemmel servisin karşı anlamı haline getirmektir.

 
  Copyright © 2013 Tüm Hakları İNCİ TELA & ELYAF'a aittir.